Tag: elton ilirjani

Biznesmeni gay, Elton Ilirjani: Disa politikane me kane kerkuar s*ks

Biznesmeni gay, Elton Ilirjani tha se disa politikane i kane kerkuar seks, ndersa po fliate ne një lidhje direkte me “Ftesë në 5”. Ilirjani ka...

FOTO/”Nxehet” situata mes Gjuzit dhe biznesmenit Ilirjan: Deputeti i Kuvendit bën...

Ka disa javë që deputeti Kujtim Gjuzi dhe biznesmeni shqiptar Elton Ilirjani, i cili ka deklaruar hapur orientimin e tij seksual janë në qender...

FOTO/ Biznesmeni shqiptar e thotë troç: Më pëlqen ai djalë, do...

Biznesmeni Elton Ilirjani, i cili disa kohë më parë e deklaroi hapur se ishte gay është vënë sërish në qendër të vëmendjes për shkak...

Eltoni dekonspiron deputetin gay që shkoi me shoferin e tij

Biznesmeni Elton Ilirjani, tha sot në programin ‘Trokit’ me moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni se njeh një deputet që ka shkuar me shoferin e...

“Janë gay po e fshehin”, biznesmeni shqiptar nxjerr zbuluar politikanët

Mbrëmjen e djeshme në “Zonë e Lirë” ka qenë i ftuar biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani, i cili e ka pranuar publikisht se...

Biznesmeni gay: Aktualisht nuk jam i lidhur!

Biznesmeni shqiptar homoseksual Elton Ilirjani ka deklaruar se nuk beson tek martesa midis dy meshkujve apo dy femrave. Ilirjani i ftuar në emisionin “Rudina” në...