FOTO/ Jeta luksoze e Marina Vjollcës, ja sa kushton vetëm një xhup i saj

Ndaje

Marina Vjollca është një ndër femrat më të komentura të showbzit jo vetëm për format e saja fizike por edhe për jetën luksoze që ajo bën.

Dhe përsa i përket jetës luksoze së fundmi moderatorja në foton e publikuar mban të veshur një xhup të markës Guçi që ka një çmim marramëndës.

Xhupi kushton plot 6845 euro,  shtoji këtu edhe syzet që kushtojnë 750 euro, në total 7595 euro, shifra këto që janë publikuar nga faqja “What they wearin” në Instagram.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje