Tag: jete luksi

FOTO/ Jeta luksoze e Marina Vjollcës, ja sa kushton vetëm një...

Marina Vjollca është një ndër femrat më të komentura të showbzit jo vetëm për format e saja fizike por edhe për jetën luksoze që...

FOTO/ “Koka” e trafikut të kokainës, njihuni me jetën luksoze të...

Ismail Rebeshi është shqiptari i arrestuar në Viterbo të Italisë si narkotrafikanti më i madh lidhur me krimin italian dhe atë shqiptar. 35-vjeçari, i cili...

FOTO/ “Mungon vetëm prezenca e ku***s”, The Sun: Shqiptarët zotat e...

Kriminelët shqiptarë, të cilët po shlyejnë dënimin e tyre në burgjet britanike kanë nisur të postojnë video të tyre duke tymosur kanabis në këto ambiente. Në...