FOTO/Modelja e ‘Miss BumBum’ e çmendur pas Messit, bën tatuazh emrin e tij tek të pasmet gjigande

Ndaje

Emri i LIONEL MESSI është gdhendur në historinë e Barcelonës, në trofe të panumërta dhe tani së fundmi dhe në fundshpinën e modeles super seksi.

Ish-fituesja e Miss BumBum, Suzy Cortez, ka bërë tatuazh emrin e tij në pjesën e sipërme të të pasmeve me të cilat fitoi konkursin që organizohej për këtë qëllim. Kjo sepse ajo beson se Messi do të fitojë një tjetër vit historik në karrierën e tij futbollistike.

Edhe pse Messi ka zhgënjyer këtë vit, modelja ka shumë besim tek ai. Suzy, fituesja e garës së Brazilit në Miss BumBum në vitin 2015, është aq e bindur në aftësinë e superstarit të Barcelonës sa as një tatuazh nuk do të mund ta tregonte.

Ajo tha: “Unë jam e sigurt se ai do të shpallet lojtari më i mirë në histori  dhe do të fitojë për herë të gjashtë Ballon d’Or dhe çmimin 2019 Fifa Best.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje