Tag: BUMBUM

FOTO/Modelja e ‘Miss BumBum’ e çmendur pas Messit, bën tatuazh emrin...

Emri i LIONEL MESSI është gdhendur në historinë e Barcelonës, në trofe të panumërta dhe tani së fundmi dhe në fundshpinën e modeles super...

VIDEO/’Vithet e mia janë origjinale, ajo i ka plastike’, plas sherri...

Konkursi i sivjetshëm i Miss BumBum përfundoi në kaos, pasi garueset kërkuan me dhunë fitoren duke nxjerrë mashtrimet.  Lufta u nxit nga një konkurrente që...

FOTO/ Konkurrentet e Miss BumBum luajnë futboll me….të pasme

Gara për të përzgjedhur femrën me të pasmet më seksi në Brazil ka nisur. Miss BumBum ka mbledhur 27 femra që duan të fitojnë kurorën,...