FOTO/’Më puth b***** time labe’, komentuesi acaron keq Aurela Gaçen

Artistët, duke qënë dhe figura publike, shpeshherë përballen me komente të ndryshme, ku nuk mungojnë dhe ato negative.

Ka shumë që i kalojnë me sportivitet, por ka dhe të  tjerë që iu përgjigjen ‘dhëmbë për dhëmbë’ duke mos u lënë asgjë mangut.

Në një koment në  Storyn e  këngëtares Aurela Gaçe, një ndjekës e ka quajtur atë plakë. Komentin e ka bërë për videon ne skenë të hedhur nga  Aurela.

Aurela nuk ka hezituar t’i kthejë përgjigje, duke e lënë me gisht në gojë.

Në këtë rast ti e kush mendon si ty, kush fyen, e aq më tepër njerëz që punojnë ju dërgoj shumë dashuri. (Tregon gishtin e mesit) Kiss my fu*king *ss. Apo e do shqip? Më puth b**** time labe”, shkruan këngëtarja.

Aurela është shumë aktive në rrjetet sociale, por ndërkohë kur performon në skenë nuk e ka kursyer asnjëherë energjinë për të ndezur skenën.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje