FOTO/ Tërmeti lëkund veriun e Shqipërisë

Ndaje

Një tërmet 3.6 ballë ka goditur pasditen e sotme në fshatin Lis të Burrelit.

Sipas të dhënave të IGJEUM, tërmeti ka rënë në orën 17:24 dhe ka qenë me thellësi 37 KM, 13 km larg Klosit.

Nuk raportohet për dëme materiale.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje