VIDEO/Për të mos u humbur: Bebe Rexha dhe Dua Lipa ia marrin valles në dhomën e hotelit

Një atmosferë ‘shqiptare’ pas suksesit të dy yjeve botërore Dua Lipa dhe Bebe Rexha, të cilat morën çmime prestigjioze në MTV EMA të organizuar në Spanjë.

Këtë herë dy shqiptaret kanë zgjedhur të festojnë në mënyrën që vetëm shqiptarët dinë ta bëjnë më së miri.

Valle dhe pse jo me muzikë shqiptare.  Bebe Rexha ka publikuar një video në Instagram nga ku shkruan se pjesa më e mirë e gjithë mbrëmjes ishte të kërcente valle në dhomën e saj dhe të bënte miq të rinj.

Mes tyre ishin motra dhe vëllai i Duas, Rina e Dukagjin, si edhe të huaj, që po trajnoheshin nga këngëtaret sesi të kërcenin.

https://www.instagram.com/p/Bpy0oohnivf/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje