VIDEO/ R.I.P. Fero, reperi shfaqet në arkivol shokohen fansat e tij

Fero edhe pse i ri në moshë është ndër reperat më të ndjekur dhe shumë i dëgjuar nga të rinjtë.

Këngët e tij kanë thyer rekord klikimesh por jo vetëm kaq në një intervistë, reperi deklaroi se ka shkruajtur këngë dhe për repera me fama botërore.

Mëqenese dita e djeshme ishte ajo e Halloween-it  reperi ka vendosur ti suprizojë ndjekësit e tij.

Reperi shfaqet i shtrirë në arkivol ku rreth tij mbi kokë qëndrojnë miqtë e tij dhe një moment teksa afrohet kamera ai hap sytë dhe ngihet duke qeshur, duke lënë të kuptohet se gjithçka ishte në kuadër të festë së Halloween-it.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje