Tag: fero

Kalon në delir reperi i njohur: 8 mijë € paguaj vetëm...

Reperi Fero nuk ka arsye pse te ankohet, kur vjen puna tek anullimi i koncerteve per shkak te pandemise. Fero u shpreh se fundmi,...

FOTO/Modelja e njohur ‘zhduket’ nga rrjetet sociale, klinika në Rusi i...

Një klinikë në Rusi ka publikuar së fundmi pamje të ndërhyrjeve të modeles se njohur Arbenitës në fytyrë dhe transformimit të saj. Kjo i jep...

Pamjet e nxehta me ish-të dashurin, modelja e njohur reagon ashpër...

Ditën e djeshme një video e publikuar ku Arbenita Ismajli shfaqej duke u puthur me një djalë tjetër mori vëmendjen e të gjithëve dhe...

FOTO/E lidhur me reperin e njohur, modeles i dalin pamjet e...

Me një foto të publikuar pak më parë, të cilën e fshiu, Arbenita konfirmoi se është akoma në një lidhje me reperin Fero. Por sot...

Janë zënë me DISS-e? Ja çfarë thotë Fero për Noizyn

Feronit Shabani i njohur me emrin e artit Fero është aktualisht një nga reperët më të komentaur në mediat rozë jo vetëm nga ana...

FOTO/Reperi nga Kosova mbështet Stresin: Lirojeni nga burgu

Reperi shqiptar Stresi prej dy disa muajsh ndodhet në burg, ndërsa të shumtë kanë qënë ata që e suportojnë jashtë, duke filluar që me...

Reperi i njohur shqiptar kapet me drogë, dënohet me burg dhe...

Gjykata Themelore në Prishtinë ka dënuar me 5 muaj burg me kusht dhe 1.200 euro gjobë, reperin e njohur shqiptar, Feronit Shabani, i njohur...

VIDEO/Dalin pamjet e sherrit, reperi shqiptar sulmohet fizikisht nga disa persona

Këto janë pamjet e sherrit të ndodhur mbrëmjen e djeshme  në një club në Mitrovicë. Në këtë sherr është përfshirë dhe reperi kosovar Fero, i...

VIDEO/ R.I.P. Fero, reperi shfaqet në arkivol shokohen fansat e tij

Fero edhe pse i ri në moshë është ndër reperat më të ndjekur dhe shumë i dëgjuar nga të rinjtë. Këngët e tij kanë thyer rekord...