DENONCIMI: Një tjetër pasuri publike vidhet nga Vilma Nushi dhe Rama

0Shares
0

Një qytetar i ka shkruar ish-kryeministrit Berisha në ‘Facebook’.

Në mesazhin e tij, ai zbulon se së shpejti, drejtoria e sigurimeve shëndetësore do të privatizohet nga Vilma Nushi e cila njihet si person i afërt me kryeministrin Edi Rama.

Lexoni të plotë denoncimin 

Nje akt tjeter i vjedhjes se pasurive publike nga Kallam Deshtaku me ndrikull Nushin!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Mirembrema dr .Ndoshta eshte vone por nje gje nuk arrij te kuptoj se deri ku dreqin i ka rrënjët ky shtet mafioz.Sapo mora vesh qe drejtoria e sig shendetesore do privatizohet shume shpejt nga vilma manushi….nuk e di dmth deri ne cpike do arrij kjo vjedhje me duar kaq te medha…Mjerë ne e mjerë ky popull per kte paçavure qeveri…Respekte gjithmone per ju..

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje