Berisha: 5 të vrarë në 8 orë, thirrje për qytetarët të përmbysin klikën

Ndaje

Ish-kryeministri Berisha ka komentuar situatën e rëndë të vrasjeve në Shqipëri në vetëm 8 orë.

Bilanci i të vrarëve ishte 5 dhe kjo do të thotë dy herë më shumë se në të gjithë Europën në 24 orë.

Berisha e cilëson këtë gjendje si një thirrje për qytetarët për ta përmbysur sa më parë klikën, sipas tij, të krimit.

Reagimi i plotë

5 te vrare ne 8 ore, pra dy here me shume se ne te gjithe Europen ne 24 ore!

Ne narkoshtetin e Norieges rendi ne duart e bandave te krimit dhe droges!

Te dashur miq, mbasditen e djeshme Shqiperia, shteti i droges dhe krimit, pati 5 te vrare, 3 ne masakren e kryetarit kriminel te Partise Socialiste ne Mat dhe 2 ne Tirane. Kjo situate tejet e rende deshmon se rendin dhe sigurine ne kete vend, ne te cilin prej kohesh eshte instaluar narkoshteti i pare ne Europe, e kane ne duar krimi dhe droga te lidhur me familjet mafioze qeveritare Rama, Xhafa, Yaris, Tahiri.

Kjo gjendje pasigure te plote eshte nje thirrje per qytetaret e ketij vendi per te permbysur sa me pare kete klike te urryer nga mbare populli shqiptar! sb

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje