Tag: vrasjet

Ish-ministri bën lidhjen e librit me vrasjet: Si e parashikoi Ben...

Nje kendveshtrim ndryshe ka ish-ministri i drejtesise  Ylli Manjani, sa i takon krimeve te shumta qe kaplojne ne qytetin e Elbasanit. Ai i lidh ngjarjet...

FOTO/Vijon lista, tre persona të tjerë të kërkuar nga policia për...

Policia e Shtetit ka publikuar sot dhe foto të tre personave të tjerë, të cilët janë të kërkuar nga policia për vrasje.Ata janë Gentian...

Ish-ministri i shqetësuar: Vrasjet, siguria publike tepër e dobët, mirëpo Qeverisë...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani me të drejtë e ka parë me shqetësim gjithë sagën vrasjeve që kanë ndodhur gjatë këtij muaji, një 2020...

“Sa silenciatore e sa sopata janë përdorur për të vrarë shqiptarë”,...

Për ish-ministrin Ylli Manjani, situata është shqetësuese pas lajmeve të here pas hershme për vrasjet. Manjani, ne nje koment në rrjetet sociale, shkruan se...

Shkodër, VOA: Metastazat e krimit treguan se janë gjallë dhe kanë...

Vrasja të shtunën në Shkodër e dy vëllezërve Astrit dhe Ibrahim Bilali ka rikthyer vëmendjen tek grupet kriminale që, prej vitesh, veprojnë në këtë...

“Java me 5 të vrarë u mbyll me Kongresin e suksesit...

Teksa PS mban e qetë dhe krenare një Kongres Partie në shesh me njerëz që nuk e dine pse janë aty, në Shqipëri po...

Dy vrasje në Tiranë, ish-deputeti: Llesh, mos e vrit mendjen! Shih...

Ish-deputeti i PD, Gent Strazimiri i ka kujtuar ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj me anë të një statusi në rrjetet sociale,dy vrasjet që kanë...

FOTO/Masakra e Selenicës e deri tek e Elbasanit, vrasjet e 2018...

Shqipëria gjatë vitit 2018 u  trondit nga një sër ngjarjesh kriminale dhe vrasjesh, ku shumica e tyre kanë mbetur pa autor. Për motive ende të...

Berisha: 5 të vrarë në 8 orë, thirrje për qytetarët të...

Ish-kryeministri Berisha ka komentuar situatën e rëndë të vrasjeve në Shqipëri në vetëm 8 orë. Bilanci i të vrarëve ishte 5 dhe kjo do të...

Kush janë të kërkuarit e Lushnjes, vrasjet dhe përplasjet mes bandave

Forcat operacionale të Policisë së Shtetit Renea dhe FNSH kanë zbarkuar në orët e para të së premtes në Rremas të Lushnjes, në një...