Tag: vrasjet

Rama tregon se në Shqipëri janë ulur vrasjet, Strazimiri: Për Merkelin,...

Ish-deputeti i PD-së Gent Strazimiri ka publikuar një grafik të kryeministrit Edi Rama, ku ky i fundit tregon se vrasjet në Shqipëri kanë njohur...

Krimi në Shqipëri/Lleshaj çudit: Mos krijoni histeri! Nuk shembet Shqipëria nga...

Teksa i gjithë vendi është tronditur nga ngjarjet e shumta kriminale të ditëve të fundit, ministri i brendshëm Sandër Lleshaj, nga Gjirokastra ku mori...

Analiza/”Të vdekurit mbahen në dhomë me të gjallë, ja pse po...

Shoqata e Infermierëve të Shqipërisë ka bërë një reagim në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmë në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ku një...

Ish-ministri bën lidhjen e librit me vrasjet: Si e parashikoi Ben...

Nje kendveshtrim ndryshe ka ish-ministri i drejtesise  Ylli Manjani, sa i takon krimeve te shumta qe kaplojne ne qytetin e Elbasanit. Ai i lidh ngjarjet...

FOTO/Vijon lista, tre persona të tjerë të kërkuar nga policia për...

Policia e Shtetit ka publikuar sot dhe foto të tre personave të tjerë, të cilët janë të kërkuar nga policia për vrasje.Ata janë Gentian...

Ish-ministri i shqetësuar: Vrasjet, siguria publike tepër e dobët, mirëpo Qeverisë...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani me të drejtë e ka parë me shqetësim gjithë sagën vrasjeve që kanë ndodhur gjatë këtij muaji, një 2020...

“Sa silenciatore e sa sopata janë përdorur për të vrarë shqiptarë”,...

Për ish-ministrin Ylli Manjani, situata është shqetësuese pas lajmeve të here pas hershme për vrasjet. Manjani, ne nje koment në rrjetet sociale, shkruan se...

Shkodër, VOA: Metastazat e krimit treguan se janë gjallë dhe kanë...

Vrasja të shtunën në Shkodër e dy vëllezërve Astrit dhe Ibrahim Bilali ka rikthyer vëmendjen tek grupet kriminale që, prej vitesh, veprojnë në këtë...

“Java me 5 të vrarë u mbyll me Kongresin e suksesit...

Teksa PS mban e qetë dhe krenare një Kongres Partie në shesh me njerëz që nuk e dine pse janë aty, në Shqipëri po...

Dy vrasje në Tiranë, ish-deputeti: Llesh, mos e vrit mendjen! Shih...

Ish-deputeti i PD, Gent Strazimiri i ka kujtuar ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj me anë të një statusi në rrjetet sociale,dy vrasjet që kanë...