E rëndë në Durres, vetëhelmoet adoleshentja

Ndaje

Ka tentuar ti japë fund jetës një adoleshente në Durrës. Për këtë ajo ka konsumuar medikamente.

Sipas Policisë se Durresit, mësohet se ka shkuar në urgjencën e spitalit të Durrësit, E. Ç., 18 vjeçe, banuese në Durrës, e cila ka pirë medikamente në sasi të tepërta. Adoleshentja eshte kthyer ne shtepi pas ndihmes se pare.

NJOFTIMI I POLICISE:

Më datë 12. 09. 2018, ka shkuar në urgjencën spitalore Durrës, shtetësia E. Ç., vjeçe 18, banuese në Durrës, e cila ka pirë medikamente në sasi të tepërta. Mbasi mori ndihmën mjekësore të nevojshme u largua në banesë. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës. Neni 99 i Kodit Penal.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje