LAJM I FUNDIT/Shpërthen bombola e gazit, zjarr në çerdhen e fëmijëve në Tiranë

foto ilustruese

Rrjedhja e gazit shkaktoi shpërthim të fortë duke u bërë shkak i zjarrit në çerdhen nr. 14 në Tiranë, në lagjen “Ali Demi”.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.00 të mëngjesit kur ka shpërthyer zjarri për shkak të rrjedhjes së gazit në dhomën ku ishin vendosur bombulat e kuzhinës.

Çerdhja ka qënë e mbyllur dhe nuk ka patur të lënduar po ashtu nuk raportohen për dëme të mëdh.

Zjarrëfikëset u ndodhën në vendin e ngjarjes për të fikur zjarrin i cili është parë dhe nga banorët e zonës.

Njoftimi i plotë

Tiranë

Informacion Paraprak

Më datë 16.08.2018, rreth orës 04:57, në rrugën “Aldi Demi”, në një dhomë e cila shërbente si magazinë për një çerdhe ka patur rënie zjarri.

Zjarri është fikur dhe ka patur vetëm dëme të vogla materiale.

Paraprakisht zjarri dyshohet të ketë rënë si pasojë e rrjedhjes së gazit nga një bombël gatimi.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje