FOTO/Zaho në rrugën e të atit, Rama nxjerr vizatimet e para të tij nga bregdeti

Ndaje

Muaji gusht i temperaturave të larta, ka bërë qe dhe kryeministri ti drejtohet plazhit dhe bredgetit.

Në një postim në rrjetin e tij social instagram, nëpemjet opsionit my story,ai ka ndarë disa nga momentet e pushimeve të tij.

Këtë herë ai ka publikuar në Instagram disa nga vizatimet e Zahos djalit të tij të vogël.

Ato që dallojnë në këtë video të shkurtër janë vizatimet e një qenushi, një djalë me syze dhe mbreti i detit “Triton” në filmin e animuar Ariel.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje