LAJM I FUNDIT/Kukës, ariu në mes të rrugës sulmon 36 vjeçarin

Ndaje

Është sulmuar një përson nga një ari sot në qytetin e Kukësit. Fatmirësisht, personi i sulmuar është jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, në mes të rrugës, kur ariu, mësohet se i ka prerë rrugën dhe ka sulmuar Shehap Dafkut, ndërsa shkonte në punë.

Dafku raportohet se ka pësuar disa dëmtime në trup dhe ndodhet për ndihmë mjekësore, në spitalin e Kukësit.

Banorët e zonës kanë disa herë që kanë apeluar për shfaqjen e arinjve pasi është e shpeshtë dhe se ata janë kthyer në shqetësim, jo vetëm për jetën e tyre e të fëmijëve, por edhe për dëmtimin e të mbjellave.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje