Kuvendit i cahen muret nga termeti, por Teatri Kombetar s’ ka asnje plasaritje

Ndaje

Deputeti i PD Tritan Shehu ka perfituar nga pasojat dhe paniku qe shkaktoi paraditen e kesaj te merkure termeti i forte qe shkundi Tiranen dhe disa qytete te vendit, per te bere ironi me deklaratat e disa specialisteve qe mbrojne shembjen e Teatrit Kombetar, duke thene se mezi po qendron ne kembe.

POSTIMI NE FB:

Me thone qe jane demtuar muret e disa ambjenteve ne zyrat e Kuvendit nga termeti.
Ndersa godina e Teatrit asgje, krejt OK.
Edhe pastaj dalin disa “specialiste” e deklarojne se mezi po qendron ne kembe!!!
Kur as ky termet nuk e demtoi dot, Rama jo dhe jo!!!”

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje