Portieri i Kombëtares bën mrekullinë në minutat shtesë, shënon supergol

Ndaje

Kombëtarja shqiptare e 21 vjeçarëve nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 në miqësoren e dytë me Bjellorusinë.

Golit të Ivan Bakhar në minutën e 3-të iu përgjigj portieri i kuqezinjve, Gentian Selmani në sekondat e fundit të kohës shtesë.

Një barazim që vlen për kuqezinjtë e vegjël, që pak ditë më parë morën një fitore me rezultatin 3-2 përballë kësaj kombëtareje.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje