FOTO/ Itali, prangoset gruaja shqiptare me çantën mbushur me fishekë

Një grua shqiptare është ndaluar nga autoritetet italiane pasi ka rezultuar të ishte e pajisur me dokumente false.

Gruaja, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, kishte pasaportë dhe leje qëndrimi greke të falsifikuara.

Por gjatë kontrollit në çantë, asaj i janë gjetur edhe 100 fishekë për çifte të kalibrit 12. Shqiptarja kishte në plan të udhëtonte nga Verona drejt Tiranës. Ndërkohë që tani do të përballet me drejtësinë italiane.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje