VIDEO LAJM/ Publikohet momenti i shembjes së urës në Miami

Ndaje

Publikohen pamjet tragjike të momentit të shembjes së një ure pedonale në zonën e Florida International University të Miami në SHBA, ku për pasojë humbën jetën 6 persona.

Ura u shemb dy ditë më parë, duke zënë poshtë shumë makina që kalonin në rrugë, por edhe duke shkaktuar një bilanc tragjik në jetë njerëzore.

Pamjet janë regjistruar përmes një telekamere sigurie pranë zonës, të cilat tregojnë pikërisht momentin e shembjes dhe rrëzimit të saj. Ajo ishte inaguruar vetëm pesë ditë para aksidentit.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje