Tërmet në Pejë, ja nga erdhi

0Shares
0

Një tërmet me magnitudë 4.4 ka rënë juglindje të Malit të Zi, por lëkundjet janë ndjerë edhe përtej kufirit, në veri të Shqipërisë dhe Kosovë.

Nga të dhënat e para, rezulton se epiqendra e tërmetit ka qenë 35 km në perëndim të Pejës, e me thellësi 5 km.

Pavarësisht panikut të krijuar, deri në këto momente nuk është raportuar për dëme materiale në asnjë prej shteteve.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje