VIDEO/Permbytje ne Tirane, serish del Lana tek Pallati me Shigjeta

Pmajte e videos me poshte tregojne permbytjen qe sapo ka filluar tek Pallati me shigjeta ne Tirane duke shenuar edhe njehere se investimet ne kryeqytet jane fasade dhe nuk ndikojne jeten e qytetareve.

“Falë investimeve të Bashkisë, Tirana nuk përmbytet më.” Kjo eshte nje deklarate e Erion Veliaj me 12 Dhjetor, 2017, vetem kater dite me pare, shkruna ‘thurje’. Kjo është situata tani te Pallati me Shigjeta. Nëse ju bie rruga andej, bëni kujdes. Situata është jashtë kontrollit tashmë, mbas rreth një ore shi.

"Falë investimeve të Bashkisë, Tirana nuk përmbytet më."Erion Veliaj, 12 Dhjetor, 2017Kjo është situata tani te Pallati me Shigjeta. Nëse ju bie rruga andej, bëni kujdes. Situata është jashtë kontrollit tashmë, mbas rreth një ore shi.

Publié par Nisma #Thurje sur samedi 16 décembre 2017

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje