VIDEO/ Uji pushton edhe Korçën, ja si paraqitet gjendja…

0Shares
0

Pak minuta më parë ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë në rrjetet sociale një video mbi përmbytjet në Korçë, ku shihet se situata është tepër e rëndë. “Live nga Korca, përmbytje të mëdha! Shikoni videon e qytetarit dixhital”, shkruan Berisha në Facebbok.

Korca

Live nga Korca, permbytje te medha! Shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Publié par Sali Berisha sur dimanche 3 décembre 2017

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje