FOTO GALERI/ Osumi tërhiqet, Berati i kthehet normalitetit nën rrezet e diellit

0Shares
0

Berati është një ndër qarqet që preket çdo vit nga përmbytjet dhe lumi Osum nuk e kurseu as dy ditë më parë një vërshim në perdonalen e re të qytetit, duke shkaktuar dëme të konsiderueshme material. Fatmirësisht këtë vit u parandalua përmbytja e lagjes muzeale Goricë. Këtë mëngjes të djele lumi është tërhequr në shtratin e tij natyral dhe nga fotot shihet se qyteti i Beratit i është kthyer normalitetit, ndërsa njerëzit lëvizin të qetë nën rrezet e diellit në pedonale.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje