Kush është Enea Bektashi, anëtari i bandës “Çela” që u arrestua sot

0Shares
0

Enea Bektashi është arrestuar sot në Cërrik. Ai njihet si pjesëtar i një bande kriminale në Elbasan. Sipas të dhënave të para nga policia lokale, mësohet se ai është arrestuar, pasi i është gjetur një sasi lënde narkotike. Bektashi njihet si anëtar i bandës “Çela” dhe mik i dhëndrit të kryebashkiakut të Elbasanit, Qazim Sejdini.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje