EMRI/ Arrestohet një anëtar i bandës “Çela”

0Shares
0

Është arrestuar një i ri i cili dyshohet se është pjesëtar i bandës “Çela”. Ngjarja ka ndodhur në Cërrik dhe bëhet fjalë për Enea Bektashin. Sipas të dhënave të para nga policia, mësohet se ai është arrestuar pasi i është gjetur një sasi lënde narkotike.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje