FOTO/ Kur ndau më dysh shalqinin mbeti pa fjalë cfarë pa

Ndaje

Rrallëherë mund të keni dëgjuar për shalqi me ngjyrë të verdhë. Fatin për të shijuar një të tillë e kishte një vajzë e cila kishte shkuar për të bërë pazar dhe kur e ndau më dysh përjetoi surprizën e veçantë.

Shalqini në këtë ngjyrë është me të vërtetë i shijshëm, më i ëmbël se i kuqi dhe ka një shije pak a shumë si mjalti. Ky produkt është shumë i kërkuar në tregjet globale.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje