Ministria e Arsimit, ndjekje penale për 4 zyrtarë

Ndaje

Ministria e Arsimit ka cuar për ndjekje penale drejtorin e arsimit në Has, Selman Qema, specialistin e Burimeve Njerëzore Erlis Dibra, specialistin e kurrikulës, Jetmir Qaushi, drejtori i shkollës  Zarishtë në bashkinë e Hasit.

Të gjithë këta zyrtarë të arsimit kanë shkelur ligjin duke u përfshirë në fushatën zgjedhore në kohën e punës.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje