Dorëzohen te policia dy vëllezërit Arbion dhe Alban Aliko

Ndaje

Mbrëmjen e sotme, mësohet se dy vëllezërit Aliko, Arbion dhe Alban, janë dorëzuar te policia.
Dorëzimi i tyre, mësohet se është bërë në Kardhiq, një fshat disa kilometra larg Lazaratit.
Ka qenë babi i tyre, i cili ka negociuar me të bijtë, duke mundësuar dorëzimin e tyre.
Dy vëllezërit Arbion dhe Alban Aliko, akne qenë personazhet më të përfolur këto ditët e fundit, sepse ata janë të akuzuarit kryesor se qëlluan me armë dhe vranë oficerin e Policisë, në datën 24 qershor, në Lazarat.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje