Tag: mesazhi

Princ Leka shtrohet te spitali i Traumës: Respekte! Kurohet jo në...

Në një mesazh në rrjetet sociale, eshte mesuar se Princ Leka II, ka patur nje problem te vogel shendetsor me doren e djathtë. Ajo që...

Vrasja e çiftit në Australi/Vëllai i Vetonit me mesazh rrëqethës. Ç’thotë...

Vrasja e rëndë në Australi tronditi komunitetin shqiptar dhe jo vetëm, teksa babai ekzekutoi pa frikë vajzen e tij dhe dhendrin ne pervjetorin e...

Urimi ndryshe i Palokës: Shpëtofshim nga e keqja! Rama ik!

Në urimin e tij për 2020, Edi Paloka ka zgjedhur të japë mesazh duke kaluar nga politika dhe duke iu kujtuar qytetarëve qeverisjen e...

FOTO/Mesazh të fshehur pas festivalit, Elvana Gjata me dedikime në rrjetet...

Këngëtarja Elvana Gjata vijon te jete aktive ne rrjetet sociale, dhe pas zhgënjimit nga festivali i fundivitit. Kete here, ajo  i ka kushtuar një dedikim...

Asnjë mesazh për Alketën dhe Verën, Arilena është e qartë në...

Këngëtarja Arilena Ara ka marrë kohë që pas festivalit të urojë të gjithë bashkëpunëtorët e saj që e ndihmuan për këngën dhe performancën në...

Kisha Katolike mesazh të fortë: Mos mëkatoni mbi tragjedinë, tërmeti nxori...

Në ditën e Krishtlindjeve, Kisha Katolike u bëri thirrje besimtarëve që t’i përdorin këto festa për t’u gjendur më pranë njëri-tjetrit dhe për të përcjellë...

Basha uron 30-vjetorin e LDK në Kosovë: Tek PD do të...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka uruar diten e sotme 30-vjetorin e themelimit të LDK-së në Kosovë. Në mesazhin e Urimit, kryedemorkatiki Basha thotë se...

FOTO/Fansi i çmendur i shpreh dashurinë, moderatorja shokohet: Jo me këtë...

Një fans i çmendur i moderatores Kiara Tito ka prerë dorën për të shkruar emrin e saj dhe duket se është gjakosur. Fansi shkruan se...

FOTO/Fatkeqësi sërish për Big Mamën, humb një tjetër person të zemrës

Nuk kaloi shumë kohë dhe kengetarja e njohur Big Mamma ka humbur nje tjeter person te dashur në familjen e saj. Pas largimit nga jeta...

“29 vite më parë u themelua PD”, Pollo risjell momentet: Ne...

Duke publikuar një foto të viteve kur demokracia po rilindte në Shqipërine e pas-diktaturës, Genc Pollo ka shkruar disa fjalë për themelimin e Partisë...