Tag: horoskopi

Horoskopi, 23 maj 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nuk mund të mohohet fakti se në këtë moment ka disa çështje profesionale të cilat kërkojnë zgjidhje. Hëna do të ketë ndikim negativ gjatë...

Horoskopi, 22 maj 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Kjo fazë e jetës suaj është e rëndësishme për tu rikthyer në lojë. Edhe nëse keni pësuar një rënie, jeni gati që të ringriheni...

Horoskopi, 21 maj 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Disa projekte të lindura javëve të fundit duhen çuar përpara dhe parashikohet që të sjellin kënaqësi të shumta. Mërkuri do të ketë ndikim të...

Horoskopi, 19 maj 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

DASHI Me Marsin e pozicionuar keq ne jeten tuaj ne cift, do e keni te veshtire te mos beni skena xhelozie. Kujdes sepse nje sjellje...

Horoskopi, 18 maj 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Në këtë fazë është mirë që të rishikoni ndonjë projekt që keni ndërmend. Yjet ju mbrojnë sa i takon punës, edhe pse shumë nga...

Horoskopi, 17 maj 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Gjatë kësaj të premteje do të keni mundësi që ta jetoni me më shumë intensitet raportin në çift. Edhe lidhur me punën mund të...

Horoskopi, 16 maj 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Në këtë moment është më mirë që të flisni, vetëm nëse është vërtetë e rëndësishme. Kjo pasi rrezikoni që të thoni gjëra për të...

Horoskopi, 15 maj 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

DASHI Marredhenia juaj me partnerin do te thellohet edhe me shume sot. Te nxitur nga Venusi ju do tregoheni me te kuptueshem dhe me tolerante....

Horoskopi, 11 Maj 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dashuria. Lini më shumë hapësirë ​​ndaj ndjenjave dhe tregoni dashurinë tuaj me një gjest të butë dhe të dashur. Një shenjë është e mjaftueshme...

Horoskopi, 10 Maj 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Parashikohet një ditë mjaft e mirë për dashurinë, ku mund të zgjidhen probleme të cilat kanë mbetur pezull për shumë kohë. Do të keni...