FOTO/Modelja shqiptare shëtit me tanga në motor, çmenden shoferët

Ndaje
Oriola Marashi

Oriola Marashi ka provokuar në rrjete sociale, përmes një postimi me të brendshme minimaliste.

Modelja seksi e hipur në motorr, në mes të rrugës, ka ndarë foto duke udhëtuar në mënyrë të pazaktontë.

“Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”,- shkruan Oriola Marashi, ndërsa e shoqëron me emoji të qeshurash.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje