Berisha poston videon: Ramës nuk i ndahen as në avion kryengritësit!

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme një video, ku shprehet se “kryengritësit” nuk i ndahen as një avion kryeministrit Edi Rama.

Paraditen e sotme Rama u prit me protesta në Londër, i cili ndodhet në kuadër të një Samiti për përthithjen e investimeve në Ballkanin Perëndimor.

Në protestën e mbajtur në Londër, protestuesit shqiptar, e quajtën kryeministrin mashtrues ndërsa kërkuan dhe largimin e tij.

Postimi i Berishës

“As ne avion kryengritesit nuk i ndahen Edvin Kristaq Mafiise! Rama ik! Fitore! Sb”-shkruan Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje