VIDEO/ Provokimi i protestës së studentëve nga pedagogia amerikane

Ndaje

Një pedagoge amerikane ka provokuar sot studentët që nisnë një protest në mesditë para Ministrisë së Arsimit.

Lory.E.Amy, profesoreshë e Studimeve Kulturore në Universitetin Georgia Southern në SHBA u ka kërkuar studentëve t’u japin fund protestës ndërsa ka përdorur një fjalor të rëndë ndaj tyre.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje