FOTOLAJM/Protesta i bashkon te gjithe

Ndaje

Ka qene nje kafe mes drejtuesve kryesore te opozites qe ka zgjuar interesin e mediave. Ne foto jane bashke Basha, Kryemadhi, Mediu, Gjana dhe Manjani. 

Leni një përgjigje