FOTO/ Fatos Nano kthehet në vendlindje, kapet ”mat” me Xhoanën

Ndaje

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij, Xhoana Nano, janë fotografuar këtë verë sërish në vendin tonë, ndërsa ishin duke udhëtuar drejt jugut të Shqipërisë.
Maserati i ish Kryeministrit Nano, kishte ndaluar këtë të shtunë në Iliras, ndërsa gruaja e tij, Xhoana Nano, zbriti nga makina.
Fotot e saj, ndërsa merrte sende personale nga bagazhi, i dërguan në dritare.net, banorë të zonës, shumë të rrahur nga makinat që shkojnë në Sarandë apo Greqi, këtë mesgushti. Me siguri edhe çifti kishte bërë të njëjtën gjë dhe tani po kthehej në Tiranë.
Në timon ishte ish kryeministri i cili qëndroi në pritje, derisa e shoqja mbaroi punë. Çifti do të dukej krejt i zakonshëm, nëse nuk do të dallohej menjëhere se në timon qe Nano e të nisnin boritë përshëndetëse të makinave që kaluan atë çast.

Image

Leni një përgjigje