Tag: xhaxho

Xhaxho rrëfen sekretet e COVID-19 dhe gjendjen brenda spitalit: Të rrëzon...

Mjeku reanimator Roland Xhaxho, që mundi koronavirusin, pas një trajtimi në Infektiv tregon për “News 24” betejën me sëmundjen, ndërkohë që i duhet të...

Alimadhi lë spitalin bashkë me mjekun e njohur, gjesti i veçantë...

Deputeti Adriatik Alimadhi i shtohet listës së së të shëruarve nga Covid-19. Ai ka rezultuar negativ në testin e kryer. Alimadhi u shtrua te spitali...