Tag: vetedorezim

EMRI/70 kg kanabis në Shkodër, vetëdorëzohet i riu pas dy vitesh...

Aurel Abasi, është 28-vjeçari i cili është dorëzuar pas dy pothuajse dy vitesh arratisje. Personi në fjalë u zbulua gjatë operacionit “Ndalesa e Fundit",...

Plagosi me kallashnikov 48-vjeçarin në Korçë, vetëdorëzohet në polici autori

Një 28-vjeçar nga Korça i shpallur në kërkim si autor i dyshuar për plagosjen e një 48-vjeçari është vetëdorëzuar në polici. Ngjarja për të cilën...

EMRI/Vetëdorëzohet në polici zyrtari i lartë i PS-së

Nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, Arben Isaku, i cili ishte shpallur në kërkim disa ditë më parë nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve, është...

16-vjeçari vetëdorëzohet në polici,theri me thikë adoleshentin

Policia njofton se ka arritur të zbardhë plagosjen e ndodhur më datë 6 gusht në rrugën “Vaso Pasha” në kryeqytet. Uniformat blu të Tiranës shprehen...

DETAJE/Përplasi për vdekje 55 vjeçarin dhe u arratis, vetëdorëzohet në polici...

Në orët e mesnatës së djeshme, një 20 vjeçari përplasi për vdekje 50 vjeçarin Y.A. Dhe sapo e përplasi, ai u arratis nga vendi...