Tag: vepra penale

DETAJE/Arrestohen 6 shtetas për vepra të ndryshme penale në Tiranë

Bien në prangat e Policisë 6 shtetas, njëri prej të cilëve ishin shpallur në kërkim. Droge- Policia njofton se ka sekuestruar lëndë narkotike dhe disa...

3 të arrestuar në Durrës, policia jep detajet mbi veprat penale...

Policia ne Durres ka finalizuar disa operacione, ku ka vene ne pranga disa persona  te cilet kane kryer vepra penale te renda. I arrestuar eshte...

DETAJE/2 të arrestuar në Durrës, ndalohet dhe një shtetas në kërkim...

Policia në Durrës ka bërë disa arrestime, pas hetimeve per kapjen e personave ne hetim. Mësohet se janë ndaluar shtetësit me iniciale  E.T. 38...

4 të arrestuar në Tiranë në fundvit, policia jep detajet mbi...

Gjatë 24 orëve të fundit, policia e Tiranës ka vënë në pranga 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Policia njofton se u arrestuan në...

I gjendet telefon në qeli, edhe 8 muaj burg atentatorit të...

Shkëlzen Hasanpapaj ka konsumuar një tjetër vepër penale, teksa qëndronte në paraburgim si i akuzuar për atentatin ndaj Florenc Çapjes në Elbasan. Një kontroll i...

DETAJE/Valë arrestimesh në kryeqytet, disa persona para drejtësisë për vepra të...

Gjatë 24 orëve të fundit, janë vënë në pranga 8 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Policia ne Tirane jep detajet e operacionit, nga ku...

DETAJE/Aksioni i policisë, brenda 24-orëve disa të arrestuar në Vlorë

Policia e Vlorës njofton se ka arrestuar 7 persona, dy prej të cilëve ishin në kërkim, ndërsa 5 janë prangosur në kushtet e flagrancës. Blutë...

Çako: Ja sa vepra penale të lidhura me zgjedhjet kanë ndodhur

Në një dalje për shtyp drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako bëri bilancin e punës gjatë fushatës elektorale të 25 qershorit. Ai theksoi...