Tag: tamponi

Deklarata e fortë/Mjeku italian del kundër tamponit: Është plot me miliona...

Mjeku italian Roberto Petrella ka dhënë një deklaratë ndryshe nga te tjerat, sa i përket tamponit të korònavírusit. Per kete te fundit, ai thotë...

FOTO/Ndreu nxjerr testin e koronavirusit, por zbulon një shkelje të tij...

Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu ka nxjerrë analizat e tamponit të koronavirusit për t’u treguar sikur thotë ai, miqve, shokëve, por edhe ish-kryeministrit Sali...

E habitshme! Brenda 24 orëve infermierja shqiptare merr rezultate të ndryshme...

Infermierja e Qendër Klinike Universitare të Kosovës, (QKUK-së) Shqipe Kadriu ka marrë dy rezultate të testit për Covid-19. Nëpërmjet një postimi në Facebook, infermierja tregon...

Infektimi me Covid i kolegëve, Valteri kërkon t’u bëhet tamponi të...

Deputeti Halit Valteri ndërsa mbaroi fjalën e tij në parlament tha në fund se kur të mbarojë senca të gjithëve duhet tu kryhet tamponi....

Zbulohet shifra, sa kushton tamponi për COVID-19 tek privati

Rrjeti laboratorik Alnet nga e hëna pritet që të fillojnë me marrjen e analizës së gjakut që do të përdoret për testet serologjike që tregojnë nëse...

Miratohet vendimi, Kategoria e vetme që do të lejohet ta bëjë...

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar së fundmi vendimin për lejimin e tamponit për Covid-19 të kryer në privat vetëm për ata individë që...

Ish-deputeti ngre zërin: Infermieres me simptoma s’i bëjnë tamponin! Vetëm 5...

Ish-ministri i Shëndetësisë Bardh Spahia ka bërë publik rastin e një infemierje në Shkodër që sipas tij ka simptoma të Covid-19, por nuk i...

Vasili kërkon ‘ndëshkimin’ e Ramës: Nxorri emrat e vëllezërve Budina, ...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ashpër në lidhje me reagimin e kryeministrit Edi Rama, i cili publikoi emrat e dy vëllezërve Budina,...

Gjykata e Posaçme pranon kërkesën: T’i bëhet tamponi Florenc Llanajt

Gjykata e Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, ka pranuar kërkesën e të dyshuarit Florenc Llanaj dhe mbrojtësit Av. Aber Hoxha dhe me...