Infektimi me Covid i kolegëve, Valteri kërkon t’u bëhet tamponi të gjithë deputetëve

Ndaje

Deputeti Halit Valteri ndërsa mbaroi fjalën e tij në parlament tha në fund se kur të mbarojë senca të gjithëve duhet tu kryhet tamponi. Kërkesa e tij vjen një ditë pasi tre deputetë rezultuan pozitiv.

Kolegëve tanë të sëmurë u urojmë shërim të shpejtë. Do t’ju lutesha që pas seancës së fundit të ditë së enjte të gjithë deputetët të bëjnë tamponin.”

Deputetët Gjoni, Hysko dhe Roshi janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe të vetëizoluar në banesa. Po të martën u konfirmua pozitiv me koronavirus edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje