Tag: rudina magjistari

Rrallë herë e bën publike, Rudina Magjistari ndan foton me vajzën...

Rudina Magjistari ka ndarë rrallëherë foto me të voglën e saj, Mia, duke u përpjekur ta mbajë atë larg vëmendjes së rrjeteve sociale. Megjithatë së...

Deklarata ngacmuese e Rudina Magjistarit për rolin e Ramës: Për një...

Jehonë e madhe eshte duke iu bërë filmit të ri të Ermal Mamaqit "I love Tropoja", një film i cili per disa dite me...

Çfarë i ka ndodhur Rudina Magjistarit?! Moderatorja nuk shfaqet në ekran

Rudina Magjistari është padyshim një nga moderatoret më të dashura për publikun e që prej vitesh na argëton e na informon pasditeve me programin...

FOTO/Ndjekësit acarohen keq me Rudina Magjistarin, shkak bëhet Blendi Fevziu

Një puntatë me të ftuar special, Blendi Fevziun, ka shkaktuar pakënaqësi tek ndjekësit e Rudina Magjistarit. Gazetari i njohur ishte së fundmi i ftuar...

Fansat kapen keq me Rudina Magjistarin, shikoni si u kthehet moderatorja

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare dhe më të dashura për publikun.Ajo poston shpesh foto në rrjetet sociale ku nuk...

Dikur konkurrente në emisionet e pasdites, Jonida Shehu ka vetëm një...

Moderatorja Jonida Shehu në një intervistë ka folur më shumë rreth karrierës së saj në moderim por dhe marrëdhënieve dhe raporteve që ajo ka...

Mashtroi në emision, Rudina Magjistari “shpërthen” ndaj të ftuarit: Kërko falje

I ftuar së fundmi në emisionin e pasdites "Rudina" me moderatoren e njohur Rudina Magjistari, ishte i riu Edlir Reka, i prezantuar si piktor...

Irma Libohova mes lotësh, tregon mrekullinë që i ndodhi tri ditë...

50 vitet në skenë, me një repertor të gjerë e të larmishëm, me hite pa kohë e me këngë që i këndon me të...

Pas konfliktit me Rudinën, ja çfarë bëri Ermali këtë javë në...

Javën e kaluar Rudina Magjistari iu përgjigj me një shkrim të gjatë deklaratave plot ironi të Tunës, gjatë emisionit “Xing me Ermalin”. Këngëtarja iu përgjigj...

‘Lufta mes moderatorëve’, Ermali vazhdon me kundërpërgjigjet në rrjetet sociale

Altuna Sejdiu ishte e ftuara e Ermal Mamaqit në puntatën e radhës në  'Xing me Ermal'. Fakti që Tuna u lirua nga komplekset dhe...