Deklarata ngacmuese e Rudina Magjistarit për rolin e Ramës: Për një moment e ktheu komedinë në horror

Ndaje

Jehonë e madhe eshte duke iu bërë filmit të ri të Ermal Mamaqit “I love Tropoja”, një film i cili per disa dite me radhe do të mbajë te zene Pallatin e Kongreseve me shfaqjet premirere.

Vemendje i ka kushtuar dhe Rudina Magjistari, e cila ne nje emision te sajin, ia dedikoi ketij eventi, duke ftuar dhe aktoret e filmit.

Teksa Ermali nisi të falenderonte kryeministrin, Rudina, e cila ka qenë partnerja e Ramës dhe ka bashkëjetuar për disa vite me të, bëri një koment epik për aktrimin e tij.

“Për një moment e ktheu komedinë në horror”, u shpreh Rudina Magjistari, me siguri duke iu referuar look-ut të tij të frikshëm.

Ermali tregoi dhe arsyen përse Edi Rama nuk ishte në premierë. Aktori tha se kryeministrit i doli një ftesë e papritur nga NATO, por premtoi se Rama do të jetë prezent në një nga shfaqjet e filmit, që do të jepet për 2 javë në Pallatin e Kongreseve.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje