Tag: perdhunim

LAJM I FUNDIT/Përdhunojnë 23-vjeçaren dhe i kërkojnë para, dy të arrestuar...

Dy të rinj nga Fieri janë arrestuar nga policia, pasi kanë përdhunuar një vajzë të re dhe i kanë kërkuar edhe para. Jane ndaluar...

Përdhunohet e mitura në zonën e plazhit në Durrës, arrestohet një...

Një vajzë 16 vjeçare është abuzuar seksualisht nga një adoleshent. Ngjarjen e rende e ka bërë me dije policia e Durrësit. Në një njoftim të...

Vajza denoncon publikisht tentativën e përdhunimit në Elbasan: Policia i ndali...

Policia me heret njoftoi shkurtimisht për një ngacmim te një të reje në Elbasan, ngjarje të cilën e përmbylli me tentativë përdhunimi dhe me...

Pas darkës e ftoi të shkonin në hotel, 36-vjeçari tentoi të...

Një 36-vjeçar është arrestuar pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një vajzë të re me të cilën sapo kishte konsumuar...

SKANDAL/Djali i themeluesit “Lëvizja 5 Yjet” akuzohet për përdhunim në grup

Në kohën kur dilemat u shuan për krijimin e qeverisë së re bashkë me Partinë Demokratike, “Lëvizja 5 Yjet” në Itali, po përballet me...

Abuzime seksuale nga 20 persona njëkohësisht, historia tragjike e një gruaje...

Mediat italiane shkruajnë sot për një ngjarje të rëndë të shtrirë 10 vite në kohë që i ka ndodhur një gruaje shqiptare. Vetëm pas dhjetë...

Torturë ndaj ish-partneres italiane, arrestohet shqiptari: E izoloi dhe përdhunoi për...

Një 30-vjeçar shqiptar  u vu në prangat e policisë italiane pasi rrëmbeu dhe përdhunoi për 3 ditë ish-të dashurën e tij italiane, në ngjarje...

SHOKUESE/ I kërkoi të ndaheshin ai e përdhunoi me mikun...

Dy shtetas me origjinë nga Shqipëria të moshës 26 dhe 28 vjeç kanë përfunduar në pranga fill pas denoncimit të bërë nga një 26...

S*ks me dhunë me 16 vjecaren në Divjakë, policia e gjen...

Nje 16 vjeçare eshte perdhunuar nga nje 45-vjeçar në Divjakë ndërsa vajza ka bërë denoncim në polici. Fill pas denoncimit te bere prej saj ne...

Ngjarje e rëndë në Elbasan, shitësi ambulant përdhunon 18-vjeçarin me probleme...

Altin Hida 42-vjeç nga Elbasani dyshohet se është personi që ka përdhunuar 18 vjeçarin me probleme mendore, ngjarje e ndodhur katër ditë më parë...