Tag: paris

VIDEO/ Ramës “edhe i ha edhe i djeg” – Me Soros...

Edi Rama ishte në Francë ditët e fundit dhe duket se ka pasur disa takime që nuk ka dashur ti bëjë publike në Shqipëri. Kështu...

Parisi ofron 45 mln euro në sezon për CR7,i “prish pune”...

Thashetheme nuk mund të quhen, pasi ishte vet portugezi që ndezi “shkëndijat” e merkatos së verës, pikërisht mbrëmjen kur ngriti trofeun e Champions League,...

Sulm me thikë në qendër të Parisit, 2 të vdekur

Një sulm me thikë ka ndodhur ditën e shtunë pranë zonës së operas në Paris, duke shkatuar dy të vdekur dhe disa të plagosur. Sipas...

Paris, tigri arratiset nga cirku, shkakton panik te banorët

Tigri që u arratis nga cirku dhe doli në rrugët qendrore të Parisit duke frikësuar njerëzit është vrarë nga drejtuesit. Nëpërmjet një postimi në Twitter,...

VIDEO/ Paris, alarm terrorist, përplaset makina e policisë

Një operacion policor është duke u zhvilluar në kryeqytetin francez Paris, përreth zonës së “Champs Elysees”, pas raportimeve se një makinë është gjetur në...