Tag: monitorim

FOTO/Katër lajme pozitive dhe të reja nga kali i qyqes në...

Ne nje njoftim zyrtar te AOS, organizates qe merret me kujdesin e vecante ndaj specieve ne Shqiperi, ndahen per qytetaret katër lajme të reja dhe...

VIDEO/Dronët dhe 80 forca policie vijojnë të monitorojnë, Durrësi ‘i pastër’...

Policia ka vijuar kontrollin e  territorit, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e kultivimit të bimëve narkotike. Në qytetin e Durrësit është ushtruar një kontroll ku...

VIDEO/Policia tani zbulon shkelësit me anë të dronit, gjobiten më shumë...

Policia e Shtetit ka gjobitur me 100 mijë lekë 719 shtetas, të cilët u konstatuan nga shërbimet e Policisë duke lëvizur me këmbë apo...

VIDEO/Policia parandalon 20 aksidente brenda natës, dalin pamjet e aksionit

Teksa shpallën vitin e sigurisë rrugore, policia e shtetit e ka marrë seriozisht punën me monitorimin e situatës në rrugët e vendit. Të stacionuar si...

FOTO/Kamera të vendosura mbi kutitë, ish-deputeti: Po monitorojnë se kanë frikë...

Në qendrat e votimit në  Elbasan janë vendosur kamera, për të mbajtur në vëzhgim votuesit, nëse ata votojnë apo jo për partinë e tyre. Ish-deputeti...

VIDEO/Thellohet skandali i votimeve, në Finiq votohet familjarisht dhe gjithçka monitorohet

Në votimet monopartiake vazhdojnë të ndodhin dhe çudirat. Së fundmi, një situatë e tillë na vjen nga Finiqi, ku shihet të votohet në grup. “Sarandaweb”...

Shqipëria në monitorim, deputetja: E kisha paralajmëruar, ja fushat ku po...

Nënkryetarja e Komisionit të Ekonomisë Jorida Tabaku është ndalur tek një prej shqetësimeve të heshme të saj, lidhur me pastrimin e parave. Sipas saj, fushat...

Lufta ndaj drogës, policia dhe Guardia di Finanza monitorojnë territorin nga...

Lufta ndaj kanabisit në vendin tonë është intensifikuar gjatë ditëve të fundit. Edhe gjatë ditës së sotme ka vijuar zbatimi i protokollit ajror me...