Tag: marketi

DETAJE/Policia i paraprin planeve të 20-vjeçarit, me armë në çantë të...

Policia parandalon vjedhjen me armë të një marketi. Policia ka marrë informacion në rrugë operative se në Laknas, një shtetas 20-vjeçar qarkullonte në orët...

U kapën duke vjedhur marketin në Himarë, 2 adoleshentët në pranga

Dy adoleshentë janë arrestuar në Himarë, pasi u kapën duke vjedhur një market. Në pranga ranë 15 vjeçari me iniciale A.O., dhe 18-vjeçari me iniciale...

Grabitet marketi në Elbasan, maskat marrin lekët

Vazhdojnë ende të shënohen raste të grabitjeve në vend. Raportohet se dy persona të maskuar grabitën një market në Elbasan në mesnatë, rreth orës 1:00....

Tjetër zjarr në Elbasan, rrezikohen banesat

Një zjarr masiv ka përfshirë një market në lagjen “11 Nëntori” në qytetin e Elbasanit. Mësohet se zjarri masiv rrezikon edhe banesat përreth. Raportohet  se jashtë...