Grabitet marketi në Elbasan, maskat marrin lekët

Ndaje

Vazhdojnë ende të shënohen raste të grabitjeve në vend.

Raportohet se dy persona të maskuar grabitën një market në Elbasan në mesnatë, rreth orës 1:00. Grabitësit morën më shumë se 200 mijë lekë të reja.

Menjëherë pas grabitjes, policia mbërriti në lagjen “5maji” dhe konstatoi shenja dhune në qepenat mbrojtës të derës.

Ende nuk dihet identiteti i pronarit të biznesit që ka rënë pre e grabitjes. Policia ka nisur hetimet e kamerave të sigurisë për të identifikuar autorët.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje