Tag: LISTA

Demokratët votojnë nesër në qarkun e Tiranës, lista me 140 emra

Demokratët votojnë nesër në Qarkun e Tiranës. Publikohet lista me 140 emra DEGËT E TIRANËS Dega TIRANA 1 ALDO BUMÇI BISLIM AHMETAJ BLERINA ZYLFO ENNO BOZDO ...

Meta mban premtimin, publikon emrat e 97 deputetëve: Lista që ngriti...

Një ditë pasi paralajmëroi se çdo deputet që do të votonte pro ndryshimeve të njëanshme në Kodin Zgjedhor, presidenti i Republikës Ilir Meta publikon...

VOTIMET/PD publikon emrat e kandidatëve në Qarkun e Korçës, në listë...

Demokratët e Qarkut të Korçës do të votojnë të mërkurën për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kaluar filtrin paraprak të verifikimit...

LISTA/Përfundojnë votimet e kandidatëve të PD në Tropojë, demokratët eliminojnë ish...

Votimet e PD në Tropojë kanë përfunduar ndërsa kandidatët që do të kalojnë në fazën tjetër janë: Isuf Cela, Xhem Nezaj, Mimoza Hajdarmataj, Lush...

Reja shpall listën, ja futbollistët e Kombëtares për dy ndeshjet e...

Shqipëria është gati për Nations League. Kuqezinjtë e drejtuar nga Edy Reja pritet të mbërrijnë në Shqipëri dhe të nisin stërvitjen për përballjet me...

Obama zbulon listën e preferuar të këngëve, midis tyre emri i...

Ish-presidenti i Shteteve të bashkuara të Amerikës, Barack Obama ka treguar shpeshherë shijet e tij muzikore ndaj dhe kete here ne rrjetet sociale ka...

Ulet popullsia/Dibra humbet një deputet, si lëviz mandati

Raportet dhe shqetesimet e ngritura se fundmi, lidhur me popullsine shqiptare, qe sa vjen dhe reduktohet, duket se jane te verteta. Kjo eshte reflektuar...

FOTO/Qytetarët presin në radhë për informacion te Infektivi, Pipero del me...

Familjarët e pacientëve të shtruar në Spitalin Infektiv janë ankuar se nuk kanë marrë informacion për gjendjen e të afërmve të tyre në 36...

Shpallen 12 fituesit në Universitetet Publike të Shqipërisë, merren mandate dhe...

Shqipëria tashmë ka 12 rektorët e rinj të dalë nga zgjedhjet e 30 korrikut që do të drejtojnë Rektoratet e Universiteteve Publike. Prof. Artan Hoxha...

Shqipëria e 6-ta në Europë për infektimet nga COVID-19, Berisha tregon...

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka nxjerre listen nga universiteti "John Hopkins”, ku tregohet  infeksioni për 100 000 banorë.  Sipas tabeles, në Shqipëri infeksioni ne keto...